Arrangør av lokale, nasjonale og internasjonale løp

Kunstløp en flott idrett med mange muligheter
Skøyteglede med lokale eliteutøvere
Kunstløp på høyt nivå - vi har plass til flere
Hva med å prøve Roller Derby ?
Inline - skøyteløping også om sommeren

Kontakt oss
Påmelding

RSK styre

Skrevet av: , publisert 13.05.2016

Kretsstyret    
Medlem  Navn  Mobil E-post
Leder Roger Bjørkli 95402788 rb@firstline.no
Nestleder Daniel van Riessen 41405115 daniel@gerbing.no
Kasserer Svein Nydal   svein.nydal@lyse.net
Styremedlem Tone Bruvoll   tobru@statoil.com
Styremedlem Knut Carlsen 97516710 knut.carlsen@applysorco.no
Styremedlem Martin Flatmo 97887561 marflatm@online.no 
Sandnes SK Arne Walter Kranzmann 93488679 Arne.walther.kranzmann@dahl.no
Stavanger KK Siri Hagen   siri.hagen@hotmail.com
Tysvær SK Kjell Pettersen 91391044 kjpette@online.no
Lokal rep. Norway Ove Lie 91530499 ove.palmer.lie@Storebrand.no
Revisor  Åse Marit Fjellanger    
       
Dommer og autorisasjonsutvalg   
Medlem  Navn  Mobil E-post
Leder Overdommer Magnor Mellemstrand  95086754 oddmm@mellemstrand.no
Vara 
overdommer
Thor Flikkerud  40412440 thor@flikkerud.no
Starter 1 Sigurd Fredriksen 92429330 sigurd.fredriksen@lyse.net
       
Treningsutvalg    
Medlem  Navn  Mobil E-post
Leder Arne Walther Kranzmann 93488679 arnewalter.Kranzmann@lyse.no
       
Data/arrangement komite    
Medlem  Navn  Mobil E-post
Leder Knut Carlsen 97516710 knut.carlsen@applysorco.no
Medlem  Thor Flikkerud 40412440 thor@flikkerud.no
Medlem Martin Flatmo 97887561 marflatm@online.no
Data / Tidtakerbua Jørgen Leknes 95939076 jorgen.leknes@lyse.net
       
       
Anleg/representant i IKS styret   
Medlem  Navn  Mobil E-post
Leder Tor Helge Hetland 90899447 Tor.Helge.Hetland@lotosupstream.no
       
Valgkommite    
Medlem  Navn  Mobil E-post
Medlem Sigve Espeland 95205965 sigve.espeland1@lyse.net
Medlem  Kristin M. Larsen   kristin.larsen@wintershall.com 
Medlem Erik Dahle 90926315 erik.dahle@lyse.net